anka Çatı - Çatı Tamiri Ankara

ANKA ÇATI - Çatı Tamiri Ankara

anka çatı iletişim(0312) 465 0 395

ankainsaatcati@gmail.com

Çatı Tadilatı - Çatı Yenileme
Çatı Aktarma
Çatı Uygulamaları
Çatı İzolasyonu
Sandviç Panel (Sandwich Panel)
Çatı Kaplama
Fabrika Çatısı Tamiri
Çatı Tamiratı
Alt ve üst yüzeyleri alüminyum, boyalı sac, galvaniz sac gibi maddeler olabilen dolgulu çatı malzemesidir.

Alt ve üst yüzeyleri alüminyum, boyalı sac, galvaniz sac gibi maddeler olabilen dolgulu çatı malzemesidir.

Sandviç Panel

Alt ve üst yüzeyleri alüminyum, boyalı sac, galvaniz sac gibi maddeler olabilen dolgulu çatı malzemesine verilen isimlerdir.

Sandwich Panel Ne Tür Çatılarda Kullanılmaktadır ?

Hemen hemen her tip çatılarda kullanılabilen sandviç paneller günümüzün en kolay ve kullanışlı çatı malzemeleri arasındadır.

Özellikle; fabrika, depo ambar, spor salonu, hastane, apartman, hangarlar ve tavuk çiftliği gibi projelerde tercih edilen bir kaplama türüdür.

Sandviç Panellerin Özellikleri:

 

  • Sıva, boya gibi kaplamalara gerek olmadan yüksek su ve ısı yalıtımı özelliği
  • Düşük ağırlık, yüksek yük taşıma kapasitesi.
  • Yüksek dayanıklılık ve korozyon direnci.
  • Uzun süreli kullanım, düşük bakım masrafları.
  • Estetik ve modern görüntü

 

Kullanım alanları:

Taşıyıcı sistemi çelik veya prefabrike beton olan sanayi yapıları, askeri yapılar, sosyal yapılar, zirai yapılar, spor tesisleri, şantiye binaları, silolar, hipermarketler, alışveriş merkezleri, soguk hava depoları ve hal binaları.

Sandviç Panel Uygulaması 

1- Mevcut yapılmış ya da yeni yaptırdığınız fabrika,depo vb. gibi binaların çatılarının kaplanması aşamasında firma yetkililerince çatı ölçüleri alınarak, bayisi olduğumuz sandviç panel fabrikasına siparişi verilir. 

2- Fabrikadan gelen sandviç panel levhalar uzman personellerimiz tarafından profesyonelce montaj edilir.

Sandviç panel fiyatları'nda en uygun fiyat garantisi vermekteyiz. Poliüretan Sandviç Panel ve Polistren Sandviç Panel çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Çelik çatı, prefabrik çatı, metal çatı ,ahşap çatı ve diğer tip çatılar için çok uygun olan sandviç panel her türlü yapıda rahatlıkla kullanabilir.

Ayrıca Sandwich panel çatı'ların tamirlerininde gerçekleştirmekteyiz.

Çatı akıyor diyorsanız çatı akmasına çözümler  istiyorsanız !

Çatı  akması karşısında kesin  çözüm  bizde !

Poliüretan Sandviç Panel 

Poliüretanlı paneller endüstriyel tesisler, alışveriş merkezleri, ticaret merkezleri, spor kompleksleri, sağlık ve spor merkezleri gibi alanlarda çatı ve cephe malzemeleri olarak kullanılır. Siparişe göre talep edilen boyutlarda üretim yapılabilir. Yapılarda iklimsel koşullara uygun olarak ısı yalıtımı sağlayan poliüretan ısı iletkenliği en düşük olan malzemedir. Panellerin alt ve üst yüzeylerinde kullanılan alüminyum ve galvanizli saç Coil Coating teknolojisi ile boyanmaktadır. Uygulanan boya teknolojisi, panellerin dış ortam koşullarına uzun yıllar boyunca dayanıklı ve zengin renk seçeneklerine sahip olması sağlamaktadır. Panel üretiminde değişik kalınlıkta yüksek kaliteli alüminyum ve sac kullanımı ile farklı taşıyıcı sistemlere uygun malzeme seçenekleri sunulmaktadır. Montaş kolaylığı ve aksesuar seçenekleri ile poliüretanlı paneller, yapılarda alternatif çözümler sunan güvenilir çatı ve cephe kaplama ürünleridir. Poliüretanlı paneller, geniş aşık aralıkları ve ağır çatı yüklerine(yağmur, kar , rüzgar) karşı dirençli, çatı kaplarına en uygun çözümü sağlayan kesitte dizayn edilmiştir. Poliüretanlı paneli enine ek binili istem olarak tasarlanmış olup, kep kullanmayı gerektirmeden su izolasyonunu mükemmel sağlar.

Taş Yünü Dolgulu Çatı Sandviç Panelleri 

Taşyünü dolgulu paneller yangın riskinin yüksek olduğu yapılarda ve azami yangın dayanımı istenen binalarda güvenle kullanılan bir yapı malzemesidir. Taş yünlü panel hem iç mekanlarda bölme duvarı, hem de dış duvar olarak kullanılabilen düşey kaplama malzemelerinden biridir.

Diğer komposit panellere göre daha ağır olduğundan şantiyede taşınması ve işçilik kabiliyetleri göz önünde tutularak panel boyları iyi planlanmalıdır. Çeşitli kalınlıktaki paneller için tavsiye edilen maksimum uzunluklar şunlardır: 50 mm için 6 mm., 80 mm için 5 mm., 100 mm için 4 mm

Cephe Paneli ve Cephe Paneli Fiyatları 

Farklı özelliklerde cephe panellerimiz bulunmaktadır. Taşyünü dolgulu, poliüretan dolgulu, polistren ve camyünü dolgulu olan panellerimiz; türlü renk ve sac kalınlıkları seçenekleriyle şirketimizden sağlanabilmektedir. 

Çatı tamiri ankara, ankarada çatı tamircisi